iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 1 den 6 hodin zpět

Historický duel o všechny pásy je blízko! Predátor Wilder čeká na Joshuu

9. Březen 2018 - 21:00
To tu ještě nebylo! V boxerské těžké váze se schyluje k historické bitvě. Poté, co Američan Deontay Wilder obhájil titul WBC a držitelé dalších hlavních pásů Anthony Joshua a Joseph Parker se na konci března střetnou v Cardiffu, dojde ke zlomovému duelu. Jeho vítěz se stane prvním absolutním šampionem, bude totiž majitelem titulů všech hlavních organizací. A to se v nejtěžší divizi ještě nikdy nestalo.

Marpo přijal Rytmusovu výzvu! Duelu rapperů už nic nestojí v cestě

12. Únor 2018 - 19:55
Potvrzeno! První československý boxerský duel dvou rapperů se uskuteční. Známý český muzikant a bojovník Ota Petřina, alias Marpo, přijal výzvu krále slovenské hudební scény Patrika „Rytmuse“ Vrbovského. Utká se s ním mezi šestnácti provazy na galavečeru v pražské O2 Areně pod záštitou organizace XFN. Bezpochyby se bude jednat o velikou událost a reklamu na bojové sporty.

Československá bitva rapperů! Rytmus vyzval Marpa na souboj v ringu

9. Únor 2018 - 18:01
Tohle Česko-Slovensko ještě nezažilo! Největší hvězda slovenského rapu vyzývá jednoho z nejuznávanějších rapperů v Čechách. Jejich kolbištěm však nemá být hudební scéna, ale ring. Patrik Vrbovský, alias Rytmus, jde do souboje s Otakarem Petřinou, který je známý pod přezdívkou Marpo. Ze strany slovenské legendy se jedná o velmi odvážnou výzvu. Marpo má totiž za sebou několik let zápasnické kariéry v thajském boxu, v němž se stal dokonce vicemistrem republiky. Rytmus nicméně už několik let trénuje box s nejlepšími profesionály.

Rytmus nastoupí v ringu! Slovenský král rapu kývl na nabídku XFN

18. Leden 2018 - 9:25
To, že je Patrik Vrbovský alias Rytmus povahou bojovník, ví asi každý. Jeho písně jsou toho důkazem. Nyní se ale rozhodl prokázat srdce válečníka i v ringu. S organizací XFN se dohodl na spolupráci, což ve výsledku znamená, že na jedné z obřích akcí, které XFN chystá, nastoupí v roli boxera. 

Boxerský hit na obzoru! Joshua a Parker se utkají o tři velké tituly

14. Leden 2018 - 15:33
Boxerští šampioni těžké váhy Anthony Joshua a Joseph Parker se 31. března v Cardiffu utkají v takzvaném sjednocovacím duelu o mistrovské pásy organizací IBF, WBA a WBO. Osmadvacetiletý Brit Joshua je majitelem prvních dvou, o dva roky mladší Novozélanďan Parker je mistrem světa WBO. Oba jsou v profesionálním ringu neporaženi. Joshua vyhrál všech 20 soubojů před limitem, Parker má na kontě 24 vítězství, z toho 18 k.o.

Nová práce pro boxerskou legendu. Tyson bude v poušti pěstovat marihuanu

3. Leden 2018 - 16:40
Bývalý slavný boxer Mike Tyson rozjíždí další podnikání. Těsně před Vánoci začal ve městě California City budovat svůj Tyson Ranch, farmu, na níž fakt chce místo obilí pěstovat úplně jinou plodinu -  marihuanu.

Úspěch pro české boxerky! Bytyqi i Sedláčková získaly stříbrný pás organizace WBC

2. Prosinec 2017 - 22:32
Nejlepší české profesionální boxerky současnosti Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková se dnes v Ústí nad Labem staly držitelkami světového stříbrného pásu organizace WBC. Bytyqi v minimuší váhové kategorii porazila Fatumu Yaziduovou z Tanzanie technickým k.o. ve 2. kole, Sedláčková v pérové kategorii vyhrála jednoznačně 3:0 na body nad Irmou Balijagičovou Adlerovou z Bosny a Hercegoviny.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2018- Login