iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 6 dnů 11 hodin zpět

Rajmont: Letos je Lucerna vystřelená do oblak! Přebijí MMA youtubeři?

18. Listopad 2022 - 18:37
Ač v popularitě mezi bojovými sporty v Česku hraje prim MMA, herec a promotér Matouš Rajmont zůstal věrný boxu a připravuje už čtrnáctý ročník akce Box v Lucerně. „MMA brzy pozná, co to je, když tě přebijou youtubeři,“ žertuje organizátor s ohledem na vzrůstající popularitu zápasů influencerů. „Box je královská disciplína, a tak si prostě zaslouží respekt a dobrej marketing,“ vysvětluje, proč dál pořádá bitvy v ringu, a ne v kleci.

Hvězdné války. Fury chce zpět, Joshuu vyzval k boxu o rodnou Británii

6. Září 2022 - 10:10
Neporažený mistr světa těžké váhy a šampion organizace WBC Tyson Fury po avizovaném konci kariéry plánuje další souboj a vyzval k němu krajana Anthonyho Joshuu. V „Bitvě o Británii“ by se mohli utkat na konci roku, protože Joshua mu odvětil, že v prosinci bude připravený.

Kraj o Usykovi: Fury z něj udělá trhací kalendář. Joshua měl hrát víc vabank

21. Srpen 2022 - 15:48
Velký souboj Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua si nenechal ujít ani legendární český boxer Rudolf Kraj. „Je to výbornej technik. Chvíli uspává, a najednou tam pošle bombu,“ vyzdvihuje schopnosti šampiona majitel stříbrné olympijské medaile ze Sydney 2000. Podle Rudyho mlátičky se ukázalo, že se poražený Brit už bojí riskovat, a tak už nejspíš nebude patřit do špičky světové těžké váhy. I Ukrajinec podle něj ale brzy narazí.

Usyk obhájil titul! Bouře emocí, Joshua vybuchl a vyhodil z ringu pásy

21. Srpen 2022 - 1:20
Pohyb kontra síla. Opět měla navrch hbitost Oleksandra Usyka nad svaly Anthonyho Joshuy. Ukrajinský bijec obhájil trůn těžké váhy na body po náročné dvanáctikolové bitvě. Vyhlášení vítěze bylo prakticky formalitou, i Joshua proto pozvedl s Usykem modrožlutou vlajku. O chvíli později ale nečekaně vybuchl. Vzal dva (WBA a The Ring magazínu) z šampionských opasků, vyhodil je mimo provazy a naštvaně odešel. Po bučení publika se však do ringu vrátil a pronesl rozrušené vysvětlení.

Joshua vs. Usyk: bitva o budoucnost (a miliardy). Nahlédněte za kulisy

20. Srpen 2022 - 3:55
Osudová bitva. Aktuální šampion těžké váhy Ukrajinec Oleksandr Usyk tvrdí, že bude bojovat pro svou zemi, jež čelí ruskému napadení. To britský ranař Anthony Joshua se popere o svou vlastní budoucnost. Pokud by se mu reparát nevydařil, bude to znamenat velké zbrzdění kariéry. Ať už střet dopadne jakkoliv, oba aktéři z něj odejdou s pohádkovým balíkem peněz. Vždyť šejkové ze Saúdské Arábie dali 65,4 milionu liber (cca 1,9 miliardy korun) jen za to, aby se dějištěm očekávaného duelu stalo právě město Džidda. Nahlédněte díky fotkám přímo z místa i do jinak nepřístupného zákulisí!

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2022- Login