iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 3 dny 7 hodin zpět

Rytmus o duelu s Marpem: Trénuji s těmi, co by ho do 20 vteřin zlikvidovali

14. Červen 2018 - 10:24
Jako rappera jej netřeba představovat. Patrik „Rytmus“ Vrbovský je největší hvězdou slovenské hudební scény. Možná i proto chce dosahovat vrcholů na novém území - a to v bojových sportech. Stal se promotérem slovenské pobočky XFN a 27. prosince nastoupí v boxerském ringu proti českému rapperovi a thaiboxerovi Marpovi. V první části rozhovoru v pořadu Fight! prozradil, proč se vydal cestou bojových sportů. 

Sport Fight: Souboj s Marpem? Jsem na tom dobře, hlásí Rytmus

11. Červen 2018 - 20:27
Tohle nebude souboj o vyšší prodej CD s jejich songy. Slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus se v ringu utká se svým českým protějškem Otakerem Petřinou, který je na hudební scéně známý jako Marpo. Očekávaný zápas vypukne 27. prosince v zaplněné O2 areně jako vyvrcholení galavečera XFN. Rytmus nyní exkluzivně promluvil pro speciál Sportu – magazín Fight.   

Fury při návratu do ringu tancoval: K čemu by byl knockout v prvním kole?

10. Červen 2018 - 9:56
Bývalý mistr světa v těžké váze Brit Tyson Fury se po dvou a půl letech vrátil do boxerského ringu vítězstvím. Jeho sobotní zápas s Albáncem Seferem Seferim v Manchesteru však připomínal frašku. Fury během utkání upoutal spíš svými tanečními kreacemi než boxem, i tak Seferi po čtvrtém kole zápas vzdal.

Joshua nedal poprvé K.O. a Kličko napálil fanoušky aprílovým návratem

1. Duben 2018 - 12:36
12 kol, které způsobily víc, než se může zdát. Britský boxer Anthony Joshua sice obhájil své pásy šampiona a k tomu jeden získal (WBA, IBF, WBO a IBO), ale poprvé nevyhrál způsobem K.O., což se považovalo prakticky za samozřejmost. Mnoho fanoušků boxu to překvapilo. Co víc, Vladimir Kličko využil zjitřeného zájmu o box a v žertu oznámil, že zvažuje návrat do ringu. Později ale dodal: Apríl!

Boxerský král Joshua uhájil trůn, ale poprvé soupeře neposlal k zemi

1. Duben 2018 - 0:45
Titulový zápas mezi Anthony Joshuou a Josephem Parkerem z Nového Zélandu měl překvapivé rozuzlení. Hvězdný Brit sice duel vyhrál a rozšířil svou sbírku titulů (WBA, IBF, WBO a IBO), ale poprvé v profesionální kariéře soupeře neknokautoval, nýbrž porazil na body. Vyzyvatel Parker se tak rozhodně nemusí za vystoupení v Cardiffu stydět. 

Historický duel o všechny pásy je blízko! Predátor Wilder čeká na Joshuu

9. Březen 2018 - 22:00
To tu ještě nebylo! V boxerské těžké váze se schyluje k historické bitvě. Poté, co Američan Deontay Wilder obhájil titul WBC a držitelé dalších hlavních pásů Anthony Joshua a Joseph Parker se na konci března střetnou v Cardiffu, dojde ke zlomovému duelu. Jeho vítěz se stane prvním absolutním šampionem, bude totiž majitelem titulů všech hlavních organizací. A to se v nejtěžší divizi ještě nikdy nestalo.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2018- Login