Reporty ze zápasů

24.08.2021

SPP 2021!

Opět několik velmi pěkných dnů ve SPORTOVNÍM PARKU PARDUBICE.

SPP 2021!
SPP 2021!
12.06.2021

Česká národní liga – Praha

Kadeti - 69 kg Denis Drbal vs. Jarolímek T. (GLG Hradec Králové)

Vyrovnaný zápas, Denis nepředvedl nejlepší výkon, "se štěstím" to na šikovného soupeře stačilo, ale mohlo to být klidně opačně. Vyhráli jsme na body.

Ženy - 64 kg Markéta Tojnarová - bez soupeřky

05.05.2021 - 08.05.2021

51. Grand Prix Ústí nad Labem

Markéta Tojnarová (BC Pardubice) startovala na 51. Grand Prix Ústí nad Labem, kde se poprvé představila v reprezentaci žen ČR. V prvním kole turnaje nastoupila proti Angela Carini z Itálie, která patří mezi světovou elitu (1. místo ME 2014, 2. místo ME 2019, 2. místo MS 2019). Markéta zvládla tento zápas skvěle, předvedla své momentální maximum, ale na vítězství to nestačilo = prohrála na body. Z účasti na takovém turnaji je třeba vytěžit maximum, proto se Markétě na další den domluvil tréninkový zápas s taktéž již vyřazenou Nadine Apetz z Německa (3. místo ME a MS 2019).
Markéta opět skvěle odboxovala 3 kola a z ringu odcházela spokojená. Výkon Markéty na tomto turnaji hodnotím velmi pozitivně, je to výsledek jejího přístupu k tréninku = max. nasazení, poctivá práce a radost ze sportu!

 

 

51. Grand Prix Ústí nad Labem
51. Grand Prix Ústí nad Labem
51. Grand Prix Ústí nad Labem
03.10.2020

Česká národní liga – Hradec Králové

Kadeti - 75 kg Denis Drbal vs. David Mareš (BC Chrudim).
Bojovný zápas ve kterém byl Denis technicky lepším a přesnějším boxerem, ale David se ukázal jako silný kluk, který dokáže svým nasazením velmi komplikovat pobyt v ringu. Vyhráli jsme na body.

Junioři - 91 kg Servác Boháč vs. Tadeáš Tryzubský (BC Jičín).
Servác je velmi pracovitý a chytrý kluk, který 100% maká nejen v tělocvičně, ale i v osobním životě. I když to po pár jeho úderech v prvním kole vypadalo na rychlou akci, nebylo to nic jednoduchého, soupeř vše vydržel a nervozitou "svázaného Serváce" potrápil. Vyhráli jsme na body.    

Ženy - 64 kg Markéta Tojnarová - bez soupeřky

02.11.2019

MČR mužů a žen 2019 – Praha

Za BC Pardubice se na toto mistrovství připravovalo 9 borců = Jakub Svědík – 64 kg, Matěj Říha – 75 kg, Patrik Ducháč – 69 kg, Vojta Kverek – 81 kg, Ondřej Budera – 81 kg, Jan Maršálek – 69 kg, Markéta Tojnarová – 69 kg a Lukáš Styblík +91 kg. Honzík, Ondra a Lukáš Styblík bohužel nestartovali z důvodu zranění.

První den:

64 kg Jakub Svědík vs. Martin Pumpr (BCTN České Budějovice)
Kuba boxoval svůj box = velmi rychlé a razantní údery, dobrý pohyb a přehled. Jednoznačná výhra na body.

75 kg Matěj Říha vs. Křen Matiáš (Rebel Praha)
Velmi příznivý los a první dvě kola tomu odpovídala, Mates jasně dominoval a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl nastat nějaký „problém“. Ve třetím kole, ale přišlo nečekané počítání Matese a jen s vypětím všech sil zápas doboxoval. Jasně vyhraná první 2 kola rozhodla o naší výhře na body.

69 kg Patrik Ducháč vs. Tomáš Ambrůžek (S.A.C. Praga Praha)
Tady byl naopak los velmi těžký a Patrik i přesto, že předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů prohrál. Prohráli jsme na body.

81 kg Vojta Kverek vs. Aleš Makovec (KBC Tábor)
Velmi vyrovnané a pěkné utkání, které Vojta vyhrál díky své houževnatosti a maximálnímu nasazení. Vyhráli jsme na body.

Druhý den:

64 kg Jakub Svědík vs. Jan Prokeš (SC Nové Strašecí)
Velmi těžký zápas, Kuba se dostal hned v úvodním kole do potíží a byl počítán. Potom ovšem předvedl velký obrat a dokázal získat všechny rozhodčí na svou stranu. Vyhráli jsme na body.

75 kg Matěj Říha vs. Vladimír Lengál (Řešeto Znojmo)
Matěj boxoval vyrovnaný zápas, ale stačilo párkrát zaváhat a velmi zkušený a silný soupeř ho ukončil. Prohráli jsme RSC ve 2. kole.
 

81 kg Vojta Kverek vs. Jan Mužík (Boxing Ostrava)
Vojta předvádí své maximum proti velmi zkušenému boxerovi, každopádně to zatím nestačí a prohráváme ve 3. kole RSC.

Třetí den:

69 kg Markéta Tojnarová vs. Martina Schmoranzová (Armex Děčín)
Markéta se na MČR dostala i přes to, že měla odboxovány pouze 2 zápasy a to díky své výkonnosti, která je na začínající boxerku velice vysoká. Její 100% nasazení v tréninku, velmi úspěšná a pestrá sportovní minulost spolu s neotřesitelným sebevědomím, touhou být 1* a věčným úsměvem je záruka úspěchu. Martina je nejlepší boxerka v ČR, její zkušenosti a schopnosti nám moc šancí na výhru nedávali, ale odboxovat pěkný zápas, z kterého budeme mít radost, bylo reálné. To se také stalo, Markétka boxovala skvěle a zápas si opravdu užila. Prohráli jsme na body.

64 kg Jakub Svědík vs. Pavel Polakovič (Dukla Olomouc)
Jakub nešel do třetího zápasu prohrát, ale vzhledem k bitvám, která absolvoval, nebyl bez „šrámů“ a únava už byla patrná. Boxer, proti kterému jsme nastupovali je excelentní technik a to také předvedl. Kuba dělal, co mohl, ale roztržené obočí a hlavně kvalita soupeře mu zastavila postup do finále. Prohráli jsme v 1. kole RSC.

MČR mužů a žen 2019 bylo pro BC Pardubice to nejúspěšnější v historii. Nejde nám jen o výsledky zápasů a získané medaile, ale daleko důležitější je pro nás nálada v týmu a průběh zápasů. Všichni předvedli skvělé výkony na hranici svých schopností, odhodlání a touhu podat maximální sportovní výkon. Všichni z BC Pardubice si byli oporou, vycházeli si vstříc, vzájemně si pomáhali, podporovali atd. Díky tomu všemu si budeme dlouho užívat intenzivní pocit radosti a spokojenosti.

MČR mužů a žen 2019 – Praha
MČR mužů a žen 2019 – Praha
06.10.2019

Česká národní liga + Extraliga

  5.10 proběhlo extraligové utkání SKP Sever Ústí nad Labem vs. ATOMGYM Plzeň. 

  Celkem 6 boxerů z BC Pardubice „hostuje“ v SKP Sever Ústí nad Labem a startuje dle jejich potřeb. V tomto
  kole nastoupil Matěj Říha ve Váze 72 kg a Vojta Kverek ve váze -91 kg.

  Matěj Říha vs. Dominik Gloser – velmi vyrovnané utkání, první kolo jsme vyhráli, druhé prohráli a o 
  vítezství rozhodlo maximální nasazení Matěje ve třetím kole. Vyhráli jsme na body!

  Vojtěch Kverek vs. Vladimír Řezníček – tady to měl Vojta hodně těžké a na několikanásobného mistra ČR
  prostě nestačil, každopádně zaboxoval svoje maximum a prohra na body je dobrý výkon.

  6.10 - Česká národní liga - Praha

  69 kg - Markéta Tojnarová vs. Aneta Janečková (Atom gym Plzeň) – velmi bojovné utkání, které jsme sice
  jasně vyhráli (Aneta byla ve druhém kole počítaná), ale nic snadného to nebylo. Vyhráli jsme na body!

  64 kg - Jakub Svědík vs. Jan Kafka (Atom gym Plzeň) – opět velmi vyrovnané utkání, ale Kubova rychlost a
  boxerská chytrost slavila úspěch. Vyhráli jsme na body!

07.04.2019

Česká národní liga - 11. Praha

Přípravka - 34 kg Vasyl Oryabko vs. Adam Kalina (SK Boxing Praha)
Vasyl měl velmi náročnou premiéru v ringu, těšil se na zápas a neváhal nastoupit proti finalistovi letošního mistrovství republiky. Po celý zápas zkušenému soupeři houževnatě vzdoroval, útočil a podal výborný výkon. Prohráli jsme na body, ale i tak zaslouží Vasyl obdiv a uznání.

Přípravka - 38 kg Lukáš Čáp vs. Vítek Prchal (SKP Rakovník)
Pro "Čapína" již 2 zápas v ringu a opět velmi povedený. První kolo nerozhodné, ve druhém byl lepší náš soupeř, kterému vyšlo několik pěkných kombinací. Do 3 kola nastoupil Lukáš odhodlaný zvrátit výsledek a díky svému obrovskému nasazení a touze zvítězit toto kolo jasně vyhrál. Výsledek zápasu NEROZHODNĚ odpovídá průběhu a jsme velmi spokojeni.

Přípravka - 38 kg Lukáš Beran vs. Václav Procházka (BC Jičín)
Další povedená premiéra v ringu. Lukáš předvádí pěkný box, kde nechybí technika ani tvrdost. Je pozorný v obraně, neustále aktivní a útočí, což mu zajistilo vítězství. Vyhráli jsme na body.
 

Ženy - 52 kg Iva Szekérová vs. Petra Vítovcová (Star Plzeň)
Také Iva nastupuje do svého prvního zápasu, její soupeřka je velmi tvrdá, odolná a Ivu neustále nahání po ringu. Dobře bodujeme a jsme "boxerštější", ale Vítovcová chodí přes údery a v provazech se snaží Ivu doslova "umordovat". Iva ukázala velký potenciál do budoucna, až nabere více zkušeností, tak podobné soupeřky bude porážet. Prohráli jsme na body, ale opět žádná ostuda a dobrý výkon.


 

23.03.2019

Česká národní liga - 10. Chotěboř

Přípravka - 37 kg Lukáš Čáp vs. Maxim Helembai (Poděbrady)
Velmi pěkné a bojovné utkání desetiletých hochů, kteří byli nažhaveni na svůj první zápas v ringu a začátek závodní kariéry. V zápase předvedli obrovské nasazení, chlapskou odvahu a zároveň sportovní chování. Nikdo si nezasloužil prohrát a utkání skončilo NEROZHODNĚ.

Muži – 69 kg Patrik Ducháč vs. Tomáš Martínek (GLG H.Králové)
Vyrovnané utkání, které jsme těsně prohráli (jeden rozhodčí pro Patrika a dva "kteří se nedívali" pro soupeře). Každopádně příště musíme přidat! "Prohráli" jsme na body.

Muži – 91 kg Lukáš Eppinger vs. Hrayr Sarhatyan (SKB Praha).
Lukáš je kvalitní boxer s dobrýma očima a i když není žádný "svalouš" disponuje velmi tvrdým úderem. Proti němu se postavil opravdu "drsnej chlap", kterého by chtěl za soupeře v ringu málokdo. Ovšem ring není přehlídkové molo a velké svaly neznamenají vždy výhodu. Po prvních dvou kolech jsme lehce vedli, potom Lukáš svého soupeře těžce "posadil na zadek" a bylo rozhodnuto. Vyhráli jsme jasně na body.

Muži +91 kg Jiří Vávra vs. Martin Pinc (Spartak Čelákovice).
Jirka není se 114 kg a 187 cm "malej kluk", ale proti němu stálo 140 kg těžké a 2 m vysoké monstrum, které se potkalo i s technikou a dobrou fyzickou vybaveností. Jiřík ukázal srdce a odolnost, zápas si "opravdu užil" a i když prohrál, tak ho máme rádi. Prohráli jsme na body.

Do ringu byli připraveni nastoupit i Vasyl Oryabko, Natálka Košnarová a Iva Szekérová, ale bohužel neměli adekvátní soupeře a jejich premiéra v ringu se odkládá. Další borci BC Pardubice = Jakub Svědík, Matěj Říha, Lukáš Styblík, Vojta Kverek, Lukáš Beran, Jan + Tomáš Laubovi, Michal Eppinger, Josef Hošek, Pavel Janda, Adam Vondruška, Nikolas Lohniský a Štěpán Šimek se předvedou v následujících kolech.
 

 

Česká národní liga - 10. Chotěboř
27.10.2018

Boxing Night Nová Paka 2018.

Lukáš Styblík si zaboxoval na pěkném galavečeru Boxing Night Nová Paka 2018, v zápase se trochu trápil, ale dokázal se srovnat a jasně vyhrát na body. Potkali jsme kámoše, vyhráli a bylo to fajn.

Boxing Night Nová Paka 2018.
Boxing Night Nová Paka 2018.
Boxing Night Nová Paka 2018.
Boxing Night Nová Paka 2018.
12.10.2018

1. ročník boxerského turnaje pro policisty

Velmi pěkný turnaj, kde se předvedli "ostří hoši", kteří stojí na straně zákona. V každém utkání se bylo na co dívat, některá utkání zdobila kvalitní boxerská technika, v jiných byla ozdobou obrovská chuť na vítězství a odolnost. Opravdu každý, kdo "vlezl" ten den do ringu zaslouží obdiv a respekt. Za BC Pardubice nastoupil Zdeněk Roubíček ve váze nad 96 kg, navážil krásných 127 kg a všechny své soupeře "sežral"......jednoho ve 2. kole a druhého v 1. kole. Hlad je hlad a jsme rádi, že svou váhu celkem dominantně vyhrál. Odkoučoval jsem i jeho parťáka Lukáše a musím říct, že taky fajn kluk, sice jednou vyhrál a jednou prohrál, ale má vlasy a fajn ženu, tzn. že je to taky vítěz!!!

1. ročník boxerského turnaje pro policisty
1. ročník boxerského turnaje pro policisty
1. ročník boxerského turnaje pro policisty
1. ročník boxerského turnaje pro policisty

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2022- Login