Libčice nad Vltavou

Datum konání: 
13. Listopad 2010

Muži – 69 kg Martin Kosniovský - Žiga (Sokolov)

Martin „zápasově“ odpočíval a po roce a půl zase nastoupil k utkání. První kolo vyznělo lehce pro soupeře – Martin útočil, ale soupeř předváděl pěkný pohyb na nohou. Ve druhém kole již soupeř Martina nestíhal a inkasoval. Při výměně krátkých úderů v rohu ringu „Kosňa“ Žigu „vypnul“ zadním hákem na bradu a otřesený soupeř již nebyl schopen pokračovat. Vyhráli jsme RSC.

Muži – 81 kg Pavel Janda – Slezák (Sokolov)

Pavel 7 měsíců opravdu tvrdě pracoval na své fyzické kondici, síle a technice, zlepšil psychickou odolnost a získal sebevědomí, proto jsem se na jeho zápas těšil a čekal co předvede proti zkušenějšímu soupeři. Bojovné utkání ve kterém byl Pavel přesnější, důraznější a celkově „boxersky“ lepší jsme opět „těsně“ 2:1 na body prohráli (jeden rozhodčí viděl vyhrát Pavla a dva Slezáka). Jandič předvedl pohledný zápas a získal cenné zkušenosti mezi muži. Dle mého názoru Pavel vyhrál, ale podle rozhodčích jsme prohráli na body.

Bohužel zde nestartoval Dominik Kuška, který má nadváhu a dokud se nezbaví přebytečného tuku nebude náš oddíl reprezentovat.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login