Svitavy - 6. kolo oblastní soutěže JmO.

Datum konání: 
10. Prosinec 2011

Vzhledem k velké marodce se tohoto kola účastnili pouze 4 borci z BC Pardubice - František Potužák, Viktor Beran, Jan Maršálek a Pavel Janda.

Přípravka – 33 kg František Potužák – Konečný (BSC Kroměříž)
Franta svého soupeře ve všem převyšoval - pohyb po ringu a přehled, který předváděl byl 100%, technika, odvaha a bojovnost, která Frantu zdobila byla ukázková......bohužel rozhodčí se asi na první zápas tohoto boxerského dne nedívali a vítězem určili boxera z BSC Kroměříž. Toto jejich rozhodnutí ovšem nic nemění na tom, že Franta boxoval skvěle a jsme s jeho výkonem maximálně spokojeni - prohráli jsme na body.

Přípravka – 52 kg Viktor Beran – Sarkozi (BC Dynamo Svitavy)
Jednoznačné utkání ve kterém Viktor jasně zvítězil, jeho soupeř byl po technické stránce připraven dobře, ale chyběla mu odvaha a chuť zvítězit - vyhráli jsme na body.

Muži - 69 kg Jan Maršálek - Šedivka (KO Brno)
V tomto zápase se proti sobě postavili opravdoví "tvrďáci", první kolo bylo vyrovnané a padaly "bomby" na obou stranách, ve druhém kole však Honza vytáhl svou největší zbraň - tvrdé zvedáky a rychlý přístup k tělu = otřesený soupeř nestíhá, je počítám a krvácí = ve druhém kole "Honzík" jednoznačně dominuje, třetí kolo "přežil" Šedivka pouze díky častému ošetřování, při kterém měl možnost si vydechnout, Honza stále tvrdě útočil a soupeře doslova "rozbil" - vyhráli jsme na body.

Muži - 81 kg Pavel Janda - Žižka (BC Nový Lískovec Brno)
"Jandič" nastoupil po roční pauze, kterou způsobilo zranění a na zápas se velmi těšil,v prvním kole jeho soupeř spoléhal na "útěk" po ringu a náhodné údery, ovšem Pavel si vše pohlídal a ještě stihl bodovat. Ve druhém kole soupeři již docházel dech a Pavel ho tvrdě trestal u provazů, odkud se Žižka dostával pouze pomocí faulů za což si vysloužil 2x veřejné napomenutí. Třetí kolo bylo jednoznačně v režii "Jandiče" a soupeř již nestíhal reagovat na jeho tvrdé a rychlé útoky = trenér z Brna ukončil zápas vhozením ručníku - vyhráli jsme vzdáním.

Děkujeme BC Dynamo Svitavy za pozvání, perfektní organizaci a super prostředí.

	 Svitavy - 6. kolo oblastní soutěže JmO.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login