Česká národní liga – 6. kolo Praha.

Datum konání: 
11. Prosinec 2016

Letos poslední kolo národní ligy boxu se konalo v Praze a hned na začátek bych chtěl složit poklonu pořadatelům. Perfektní místo k boxu, velká tribuna, výhled na ring i z prosklené restaurace, rozumné ceny občerstvení, lékař, vážení a šatny boxerů perfektně připravené, čisté a vytopené, málokde se setkáváme s takovým zázemím.

Za BC Chrudim byly připraveni celkem tři boxeři a to v kategorii přípravka. Tomáš Zelený i Nazar Habor nastupovali do svého čtvrtého zápasu, připravený je taky brácha Nazara, Roman Habor, 13 let ve váze 50kg, avšak k Romanovi se nepodařilo nalosovat soupeře, počká si na leden. V Praze si kluci zaboxovali ve velkém ringu. Borci z BC Pardubice odpočívali po MČR.

Přípravka 36 kg Tomáš Zelený x David Berka TJ Baník Sokolov

Oba borci se už v ringu setkali a to doma v Chrudimi když měl Tom premiéru. Jejich první klání dopadlo nerozhodně a tak jsme chtěli soupeři ukázat kdo je lepší. Berka ale na Toma vlítnul hned od začátku prvního kola a dostal ho pod tlak. Soupeř udělal velký pokrok a všechna tři kola vyhrál, Tom dal do zápasu všechno, ale dnes to nestačilo. Prohráli jsme na body.

Přípravka 55 kg Nazariy Habor x Martin Sivák TJ Baník Sokolov

Tohle je těžká váha mezi dětmi. Nazy na sobě maká a na jeho výkonech je to vidět. Před zápasem byl hodně nervózní, ale potom všem ukázal jakej je frajer. V ringu měl velký přehled, Siváka trefoval přesně a to i přesto, že byl skoro o hlavu větší a všechna kola vyhrál. Ve třetím kole už Sivák odešel fyzicky a Nazar si došel pro své první vítězství v ringu, jeho radost byla nepopsatelná. Vyhráli jsme na body.
 

 

Česká národní liga – 6. kolo Praha.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2021- Login