Česká národní liga - 6. Chrudim

Datum konání: 
9. Prosinec 2017

BC Pardubice a BC Chrudim pořádali 6. kolo Národní ligy boxu. Vše se podařilo na velkou 1 s * a jako vždy se bylo na co dívat. Velké poděkování patří sponzorům a městu Chrudim, bez jejich pomoci, by se neboxovalo a jejich podpora je pro box životodárná!

BC Pardubice:

Přípravka 50 kg Dominik Polák vs. Olexandr Pop (SAC Praga Praha)
Dominik má box v krvi, jeho strejda zářil v ringu pře 25 lety a Domča září dnes. Pěkný zápas s jasným výsledkem a hladká výhra našeho nejmladšího borce. Vyhráli jsme na body.

Muži – 69 kg Patrik Ducháč vs. Tomáš Hrouda (SAC Praga Praha)
Patrik nastoupil proti velice tvrdému a šikovnému soupeři bez jakéhokoliv respektu, v prvním kole to přehnal s nasazením, značně se vyčerpal a zkušený soupeř to dokonale využil, ve druhém kole srovnal a ve třetím totálně vyčerpaného Patrika "ukončil na spodek". Prohráli jsme TKO ve 3. kole.

Junioři – 75 kg Vojta Kverek vs. Marek Macháček (BC Chrudim)
Přátelský zápas mezi o dost zkušenějším Vojtou a začínajícím Markem jsme jasně ovládli, hlavní bylo, že si kluci zaboxovali a užili si ring. Vyhráli jsme na body.

Junioři – 64 kg František Potužák vs. Jasur Zaripov (SAC Praga Praha)
Pěkný a vyrovnaný zápas ve kterém si Franta obnovil zranění ruky, které mu nedovolilo nastoupit do třetího kola. Prohráli jsme vzdáním ve 3. kole.

Muži – 81 kg Viktor Beran vs. Martin Kubát (SKP Pardubice)
Nejhezčí zápas dne, technika, tvrdost a odolnost zdobila oba borce v ringu a i když se Viktor snažil, tak nebylo o výtězi pochyb. Prohráli jsme na body.

Muži – nad 91kg Jan Krosch vs. Allen Garuba (CBP Praha)
Vyrovnaný zápas dvou začínajících boxerů, já viděl Honzu vyhrát, ale rozhodčí to viděli jinak. Prohráli jsme na body.
 

 

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2018- Login