Česká národní liga - 10. Chotěboř

Datum konání: 
23. Březen 2019

Přípravka - 37 kg Lukáš Čáp vs. Maxim Helembai (Poděbrady)
Velmi pěkné a bojovné utkání desetiletých hochů, kteří byli nažhaveni na svůj první zápas v ringu a začátek závodní kariéry. V zápase předvedli obrovské nasazení, chlapskou odvahu a zároveň sportovní chování. Nikdo si nezasloužil prohrát a utkání skončilo NEROZHODNĚ.

Muži – 69 kg Patrik Ducháč vs. Tomáš Martínek (GLG H.Králové)
Vyrovnané utkání, které jsme těsně prohráli (jeden rozhodčí pro Patrika a dva "kteří se nedívali" pro soupeře). Každopádně příště musíme přidat! "Prohráli" jsme na body.

Muži – 91 kg Lukáš Eppinger vs. Hrayr Sarhatyan (SKB Praha).
Lukáš je kvalitní boxer s dobrýma očima a i když není žádný "svalouš" disponuje velmi tvrdým úderem. Proti němu se postavil opravdu "drsnej chlap", kterého by chtěl za soupeře v ringu málokdo. Ovšem ring není přehlídkové molo a velké svaly neznamenají vždy výhodu. Po prvních dvou kolech jsme lehce vedli, potom Lukáš svého soupeře těžce "posadil na zadek" a bylo rozhodnuto. Vyhráli jsme jasně na body.

Muži +91 kg Jiří Vávra vs. Martin Pinc (Spartak Čelákovice).
Jirka není se 114 kg a 187 cm "malej kluk", ale proti němu stálo 140 kg těžké a 2 m vysoké monstrum, které se potkalo i s technikou a dobrou fyzickou vybaveností. Jiřík ukázal srdce a odolnost, zápas si "opravdu užil" a i když prohrál, tak ho máme rádi. Prohráli jsme na body.

Do ringu byli připraveni nastoupit i Vasyl Oryabko, Natálka Košnarová a Iva Szekérová, ale bohužel neměli adekvátní soupeře a jejich premiéra v ringu se odkládá. Další borci BC Pardubice = Jakub Svědík, Matěj Říha, Lukáš Styblík, Vojta Kverek, Lukáš Beran, Jan + Tomáš Laubovi, Michal Eppinger, Josef Hošek, Pavel Janda, Adam Vondruška, Nikolas Lohniský a Štěpán Šimek se předvedou v následujících kolech.
 

 

Česká národní liga - 10. Chotěboř

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2022- Login