Česká národní liga - 11. Praha

Datum konání: 
7. Duben 2019

Přípravka - 34 kg Vasyl Oryabko vs. Adam Kalina (SK Boxing Praha)
Vasyl měl velmi náročnou premiéru v ringu, těšil se na zápas a neváhal nastoupit proti finalistovi letošního mistrovství republiky. Po celý zápas zkušenému soupeři houževnatě vzdoroval, útočil a podal výborný výkon. Prohráli jsme na body, ale i tak zaslouží Vasyl obdiv a uznání.

Přípravka - 38 kg Lukáš Čáp vs. Vítek Prchal (SKP Rakovník)
Pro "Čapína" již 2 zápas v ringu a opět velmi povedený. První kolo nerozhodné, ve druhém byl lepší náš soupeř, kterému vyšlo několik pěkných kombinací. Do 3 kola nastoupil Lukáš odhodlaný zvrátit výsledek a díky svému obrovskému nasazení a touze zvítězit toto kolo jasně vyhrál. Výsledek zápasu NEROZHODNĚ odpovídá průběhu a jsme velmi spokojeni.

Přípravka - 38 kg Lukáš Beran vs. Václav Procházka (BC Jičín)
Další povedená premiéra v ringu. Lukáš předvádí pěkný box, kde nechybí technika ani tvrdost. Je pozorný v obraně, neustále aktivní a útočí, což mu zajistilo vítězství. Vyhráli jsme na body.
 

Ženy - 52 kg Iva Szekérová vs. Petra Vítovcová (Star Plzeň)
Také Iva nastupuje do svého prvního zápasu, její soupeřka je velmi tvrdá, odolná a Ivu neustále nahání po ringu. Dobře bodujeme a jsme "boxerštější", ale Vítovcová chodí přes údery a v provazech se snaží Ivu doslova "umordovat". Iva ukázala velký potenciál do budoucna, až nabere více zkušeností, tak podobné soupeřky bude porážet. Prohráli jsme na body, ale opět žádná ostuda a dobrý výkon.


 

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2022- Login